GTranslate

Tanév eleji időpontok

Fontos időpontok:

Javítóvizsgák időpontjai:
2014. augusztus 21-én 9 órakor 
javító és különbözeti vizsga szakközépiskolás tanulóknak (nappali és levelező)
2014. augusztus 22-én 8 órakor javító és különbözeti vizsga szakiskolás tanulóknak
Helye: Petőfi Sándor utcai épület

Pótbeírés:
2014. augusztus 25-én 8 órakor
Helye: Petőfi Sándor utcai épület

Tankönyvosztás:
Minden nap 8-14 óráig
2014. augusztus 25. 9-10. évfolyamos tanulóknak
2014. augusztus 26. 11-12. évfolyamos tanulóknak
2014. augusztus 27. 13-15. évfolyamos tanulóknak
Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy az ingyenességre jogosultak hozzák magukkal az igazolásokat, illetve szülői aláírás szükséges (szülői meghatalmazás is elég).
A fizetősök a befizetett csekk, vagy bizonylat ellenében kaphatják meg a könyveiket.

Aki nem kapott csekket a tankönyvek befizetésére, azok küldjék el a pontos adataikat (név, irányítószám, településnév, utca, házszám) a következő email címre:
Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

Ünnepélyes tanévnyitó nappalis tanulóknak:
2014. szeptember 01-jén 8 órakor a Petőfi Sándor utcai épület udvarán

Ünnepélyes tanévnyitó Felnőttek Középiskolája levelező és esti tagozatos tanulóknak:
2014. szeptember 02-án 14:30-kor a Petőfi Sándor utcai épület kis udvarán

 

 

Tanévzáró 2014.

A tanévzáró ünnepély időpontja: 2014. június 24-én (kedd) 13 óra.
 

Helye: Szegedi úti épület.

 

Hirdetés

A TE JÖVŐD! 

A TE SIKERED! 

A TE ISKOLÁD!    

Kedves leendő Diákunk!

Engedd meg, hogy figyelmedbe ajánljuk a Jelky András Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium képzéseit!

Ha Te is úgy érzed, hogy szívesen tanulnál Baja egyik legsokszínűbb iskolájában, akkor köztünk a helyed, szeretettel várunk!

A jelentkezést írásban, az iskola titkárságán kell benyújtani 2014.június 10-ig.

Képzési választékunk:

Szakközépiskola: 9.osztály  Szakiskola: 9.osztály (3 éves)

* -gal jelölt szakmák tanulói tanulmányi ösztöndíjban részesülnek 
01. Közlekedésgépész szakágazaton  - Asztalos
03. Faipari szakágazaton - Festő, mázoló, tapétázó
04. Egészségügy szakágazaton - Gépi forgácsoló *
05. Képző- és iparművész szakágazaton
(feltétele: rajz alkalmassági vizsgán való részvétel)
- Kőműves és hideg burkoló *
06. Szépészet szakágazaton - Szociális gondozó, ápoló *

- Villanyszerelő

Jelentkezéseket fogadunk el a következő szakképzésekre: 
- Utoljára induló 8 osztályhoz kötött, 2 éves szakképzés (16. életév betöltése után): géplakatos, gépi forgácsoló, kőműves, 
- Utoljára induló 10 osztályhoz kötött, 2 éves szakképzés: bútorasztalos, festő, díszítő, mázoló és tapétázó, fodrász, villanyszerelő. 

Érettségire épülő szakképesítések(2 éves): autószerelő, faipari technikus, gyakorló ápoló 

Érettségire felkészítés:
- Ifjúsági osztályban nappali tagozaton 2 éves képzésben 
- Felnőttek Középiskolája levelező tagozaton 2 éves képzésben 

 

A beiskolázási hirdetés letölthető innen!

 

 

Igazgató helyettesi pályázat

Szakmasi igazgatóhelyettes pályázat

Vezetői program

 

2013/2014-es versenyeredmények

 A Jelky András Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Országos szakmai és tanulmányi versenyek eredményei
2013/2014. tanév

Lajdi Ferenc 2/12/3 „Év Diákja – Baja”
Szakma Kiváló Tanulója Verseny Kárpitos országos döntőben elért 2. hely
Felkészítő tanár: Tóth Ildikó, Cserteiné Filó Ágnes  
Gyakorlati oktató: Mazug Tibor  
Osztályfőnök: Tóth Ildikó  
     
 Zakariás Gergely  2/12/2  „Év Diákja – Baja”
Szakma Kiváló Tanulója Verseny ács, állványozó országos döntőben elért 3. hely
Felkészítő tanár: Takács Tünde  
Gyakorlati oktató: Csörgő Mátyás, Hódos Zoltán  
osztályfőnök: Takács Tünde  
     
Bán Milán  2/12/3 „Jelky Év Diákja 2014. évben” szakképző évfolyam kategóriában
Szakma Kiváló Tanulója Verseny Bútorasztalos országos döntőben elért 4. hely
Felkészítő tanár: Tóth Ildikó, Gonda János  
Osztályfőnök: Tóth Ildikó   
     
Kiszner Bettina 12/A „Jelky Év Diákja 2014. évben” szakközépiskola kategóriában
kiíró: Nyíregyházi Főiskola, a Vizuális Kultúra Intézet és a Művészeti Szakközépiskolák Szövetsége keramikus Vizuális alkotás-tervező verseny 1. hely
Felkészítő tanár: Szilaj Hajnalka   
Osztályfőnök: Hegedűsné Garab Márta   
     
Beck Ákos 2/12/3  „Jelkyért Díj 2014” „Jó tanuló, jó sportoló” kategóriában 
Szakma Kiváló Tanulója Verseny  Bútorasztalos  A 6349-11 vizsgarészből 67 %-os, a 6329-11 vizsgarészből 65 %-os eredményt ért el, mentesül az adott vizsgarész szakmai vizsga letétele alól. 
Felkészítő tanár:  Tóth Ildikó, Gonda János   
Osztályfőnök:  Tóth Ildikó   
     

 

Bán Milán,
Beck Ákos,
Mike Barnabás

 2/12/3 Magyar Asztalos Tanulmányi Verseny csapatversenyben országos 4. hely
 Felkészítő tanár: Tóth Ildikó, Gonda János   
Osztályfőnök: Tóth Ildikó  
     
Rácz Dávid 2/12/3   
Szakma Kiváló Tanulója Verseny  villanyszerelő  A 0900-11 vizsgarészből 78 %-os eredményt ért el, mentesül az adott vizsgarész szakmai vizsga letétele alól.
Felkészítő tanár:  Fehér Zsolt   
osztályfőnök:  Tóth Ildikó   
     
Sándori Bence  12/A   
SzÉTV faipari alapismeretek    országos 6. hely 
Felkészítő tanár:  Reiner Éva, Cserteiné Filó Ágnes   
Osztályfőnök:  Hegedűsné Garab Márta  
     
Szekeres Rebeka 12/B   
SzÉTV Könnyűipari alapismeretek    országos 10.hely 
Felkészítő tanár:  dr. Mészárosné Franek Zsuzsanna   
Osztályfőnök:  Tóth Rozália   
     
Bogdán Viktória  12/ B  
SzÉTV Könnyűipari alapismeretek    országos 11.hely 
Felkészítő tanár:  dr. Mészárosné Franek Zsuzsanna   
Osztályfőnök:  Tóth Rozália   
     
Felső Luca 1/13/1   
BKM-i Elsősegélynyújtó Verseny    megyei 1.hely 
Gyakorlati felkészítő: Czíner Gábor   
Osztályfőnök:  Török József   
     
Tumri Anikó  1/13/1   
Elsősegélynyújtó Verseny   megyei 1.hely  
Gyakorlati felkészítő: Czíner Gábor   
Osztályfőnök:  Török József    
     
Vida Adrienn  1/13/1   
Elsősegélynyújtó Verseny    megyei 1. hely  
Gyakorlati felkészítő: Czíner Gábor   
Osztályfőnök:  Török József    
     
Szabó Elizabeth  1/13/1   
Elsősegélynyújtó Verseny    megyei 1.hely 
Gyakorlati felkészítő:  Czíner Gábor   
Osztályfőnök: Török József   
     
Lázár Nikolett  1/13/1   
Elsősegélynyújtó Verseny    megyei 1.hely  
Gyakorlati felkészítő:  Czíner Gábor   
Osztályfőnök:  Török József    
     
Streicher Patrik  10/B   
Gordiusz Matematika Verseny    megyei 7.hely 
Felkészítő tanár:  Lenti Gabriella   
Osztályfőnök:  Fehér Zsolt   

 

 

<< Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>

Oldal 1 / 15